materiały budowlane

MODO

Płytka zaprojektowana na bazie kwadratu, co pozwala, podobnie jak w pozostałych płytkach, na pełne komponowanie przestrzeni, a profil powierzchni daje wiele możliwości aranżacyjnych, których przykładowe znajdują się powyżej. Płytka ta świetnie komponuje się z materiałami takimi jak stal, cegła czy w połączeniu z ciepłem drewna. Jej wyraźny relief daje możliwość wykorzystania światła sztucznego i stworzonego w ten sposób obrazu lub dziennego dzięki któremu stworzony obraz w każdej chwili jest inny.  

Płytka ta jak w przypadku pozostałych produkowana jest w wersji kolorystycznej: biały, szary naturalny i antracyt. Należy zwrócić uwagę, na fakt iż zmienność odcieni, smugi miejscowe przebarwienia, różnorodność porowatości jest efektem naturalnym dla materiału dzięki czemu uzyskujemy oczekiwany efekt.

Podobnie jak pozostałe materiały jest mrozoodporna co pozwala ją stosować na zewnątrz, a impregnowana w masie daje możliwości projektowania w miejscach narażonych na duża wilgotność lub mokrych, takich jak łazienki, natryski, łaźnie.

UHB Daniel Kosicki w Oferteo.pl