materiały budowlane

Płyty z betonu

Sprzedajemy płyty z betonu architektonicznego w wymiarach:

  • 160 x 60 cm /w grubości 18 mm/
  • 75 x 150
  • 120 x 60 cm
  • 110 x 40 cm
  • 100 x 45 cm
  • 60 x 60
  • 30 x 60
  • 200 x 100

zarówno gładkie, porowate jak i z odciskami kotew montażowych. Na zamówienie możliwe jest również uzyskiwanie innych efektów, np: rdzy, zatopienia elementów szklanych. Poniżej przedstawiamy rysunki techniczne podstawowych wymiarów produkowanych płyt.

Płyty z betonu architektonicznego to produkt lekki! 1 m2 naszej płyty w grubości 18 mm waży jedynie 25 kg, co w odróżnieniu od przeciętnych wyników płyt konkurencyjnych /38-40 kg/ jest absolutną rewelacją i ma olbrzymie znaczenie przy wyborze materiału!

Na zamówienie istnieje możliwość wykonania również innych formatów do wielkości 200 x 100 cm.
Wkrótce tez zaskoczymy Państwa innymi formatami, które dadzą jeszcze więcej możliwości tworzenia indywidualnych projektów i kompozycji. Nasze płyty są wzmacniane w masie włóknem mineralnym, co podnosi ich parametry wytrzymałościowe. Nie wymaga to też stosowania dodatkowych rozwiązań konstrukcyjno-montażowych. Tym samym stosując nasze płyty ograniczacie Państwo koszty i czas.

Różnorodność rozmiarów pozwala na lepszy dobór płyt do wymiarów elementów okładanych.
Proponujemy również super lekką płytę w grubości uśrednionej 8 mm!  co daję wagę 1 m2 na poziomie 17 kg.

Płyty możemy stosować jako okładziny wewnętrzne i zewnętrzne. Produkujemy płyty w trzech kolorach: biały, szary naturalny, antracyt. Należy zwrócić uwagę na fakt, iż zmienność odcieni, smugi, miejscowe przebarwienia, róznorodność porowatości jest efektem naturalnym dla materiału, dzięki czemu uzyskujemy oczekiwany efekt. Na zapytanie przesyłamy bezpłatnie próbki materiału. Dodatkowo możemy zaproponować projekty indywidualne z zatapianiem w płytach różnych elementów , szkło, metal , tekstylia, lub uzyskiwaniem efektów typu przerdzewienia, intensywne poplamienia.


POSADZKI
nasze płyty możecie równiez państwo zastosować jako alternatywne rozwiązanie kiedy pragniecie w swoich wnętrzach wykonać posadzki z betonu. Materiał może być zamówiony impregnowany przeciwwilgociowo w masie.

STOPNIE SCHODOWE, PARAPETY
produkujemy również elementy okładzin schodów, stopnice i podstopnice,parapety.

Wykonujemy równiez dla zamówień inwestycyjnych płyty z użyciem matryc RECKLI GMBH.

UHB Daniel Kosicki w Oferteo.pl